Áruhitel

Tanácsok és javaslatok a Webshop Hun1 Smarty programhoz. Hogyan tovább?
Post Reply
Avatar
Tompika100
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: hétf. nov. 26, 2012 5:48 pm
Kapcsolat:

Áruhitel

Hozzászólás Szerző: Tompika100 »

Nagyobb webshopoknak hasznos lehet mikor a vevő hitelre is tudd vásárolni . erre lenne egy ötletem a kosár mellett megjelelne egy hitelkosár attól függően , hogy normál vásárlást szeretne végrehajtani vagy a shop felületén igényelhető hitel formájában szeretné kiegyenlíteni a vételárat. ha hitelkosárba kerül az árú akkor a kosárra kattintva megjelenik a bank által jóváhagyott hitel keret (pl. 1000-100.000) igényelhet hitelt a vásárló. alatta szokványos kosár tartalom és alatta három gomb vásárlás tovább, online hitel intézés , segítség kérés gombok .

hitel intézés: - itt vizsgálni kell bevan e jelentkezve a felhasználó.
- linkre kattintás után a az adott bank hitel ajánlatta vagyis a kostrukcio leírás és alatta a kosár tartalom összeg re milyen futam időt engedélyez a bank esetleges önrész beírás vagy a havi törlesztő részlet módosítás (ezek bank szerszödés részletei szerintem) itt lenne tovább a hiteligénylésre link .
-hiteligénylésre linkre érve leírás milyen személyes iratokra lesz szüksége az igénylőnek majd rákattint egy űrlap kitöltés gombra már át ugrik a hitelező bank oldalára és a megfelelő adatok a shop kódja a vásárlás összege stb. vagyis a banki leírásba megadott működési séma alapján kell működni . ilyen shopokhoz beköthető Dolgai a Cetelem, Budapest Bank, OTP banknak van tudomásom szerint .
Tomka Pál

Post Reply

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég