Giga mega webshop

Tanácsok és javaslatok a Webshop Hun1 Smarty programhoz. Hogyan tovább?
Post Reply
Avatar
Tompika100
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: hétf. nov. 26, 2012 5:48 pm
Kapcsolat:

Giga mega webshop

Hozzászólás Szerző: Tompika100 »

Hogyan lehetne a Webshop hun webshopokat kapcsolni a saját webshophoz akik résztvesznek az értékesítés kisztélesitésében !
A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 Tompika100-kor.
Tomka Pál

Avatar
Tompika100
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: hétf. nov. 26, 2012 5:48 pm
Kapcsolat:

Re: Giga mega webshop

Hozzászólás Szerző: Tompika100 »

A V 3.0 webshop admin felülette nem ide hanem egy régebbi fórumhoz vissz igy jutottam énis oda és olvastam a GIga mega témáról amibe szerintem lenne fantázia! Leírám én hogy képzelem ezt!

Elsőlépésként létre kell hozzni egy vásárlási utalvány modult r ahol az érdeklödö utalvány vásárlás formájában feltölthetné az egyenlegét amivel jogosult lenne arra hogy nevezük központ i shopnak az oldalon az ö termékei valamilyen formában megjelenjenek és katinthatoak legyenek . Utalvány vásárláskor a kiegyenlités után kapni léne emailre egy kódot ami aktiválná az egészet . az aktuiválo kód még arra is kellene hogy a vásárlási utalványt mire szeretné használni az illetö az adott shopba elvásárolni vagy a termékei népszerüsitésére .

Második lépés a megjelenités árgép vagy valamelyék ilyen oldal xml strukturájájárol kelne megjeleniteni szerintem ez nem lenne anyira bonyolult.

Harmadik a központi shop részére a dijazás ami vásárlott hozott na ez a bonyolultabb de itt van több lehetöség

- pl 30 napos bérlet ami azt jelenti hogy x összegért korlátlan számban mehet az adott oldalra vásárló az át katintással
ezenbelül akkár katintás alapu hogy pl a bérlet 1000 katintásra jogosult és ilyenböl csinálni több lépcsöt.

- Másik szintén az utalvány rendszer felhasználásával de csak a rendelést leadott vásárlás után itt lehetne akkár százalékos jutalék vagy fix összeg .Ennek a rendszernek úgy kelenne müködni hogy a várló mikor véglegesiti a vásárlást akkor a webshop nevét és a vásárlás összegét a megrendelés azonositott a webshop neve xml be átmenne a Központi webshopba ahol az egyenlegböl levonná az összeget és egy visszaigazolást küldene emailre a tényröl hogy vásárlás történt ilyen azonositoval meg összeggel és az egyenlegböl levonásra került x összeg .

Természetesen modtol fügöen a 30 nap lejártát vagy az egyenleget figyelni és ha lejárnak akkor az adott shop termékeinek a megjelenitése szünetel amiröl email formájábamn értesitést küldene a rendszer .

Az utalvány kód lenne az amit a megrendelés részbe is valahol bekellene iratni ami hozzájárulás lenne ahoz a shop részéröl , hogy tudomásukl veszi hogy milyen célra és milyen adatok mennek a központi shop részére és a Központi shop pedig kijelenti , hogy az adatok a trazakcio lezárulása után törlésre kerülnek és harmadik féknek nem adják át!

Egyenlöre ennyi az alap ötlet István ez a saját részedre is jó lenne és akkár árúlható modulként is forgalomba kerülhetne !
Tomka Pál

Post Reply

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég