Menü átalakításával problémák

Általános kérdések a Webshop Hun1 Smarty programról.
Post Reply
Avatar
Tompika100
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: hétf. nov. 26, 2012 5:48 pm
Kapcsolat:

Re: Menü átalakításával problémák

Hozzászólás Szerző: Tompika100 »

Mivel voltam már 3 projektbe( randiclub,phpld, php fusion), benne így erre is tudnék javaslatot tenni ami segítene szerintem mikor vannak fejlesztési ötleteitek ezeket szavaztatni kellene és estleges javaslat mezővel kiegészíteni ezekből beérkező válaszokból ötletekből lehetne a végleges specifikációt készíteni!

Másik dolog a tesztelés ezt meg több szinten véleményeztetni pl. profi nagy , közepes és alapszintű felhasznál okból felállítani egy teszt csapatot és szinten ként véleményeztetni így egy átfogó képet kaphatnátok egy -egy adott fejlesztés fogadtatásáról! mivel sokan letöltötték a programot akár mailbe néha küldeni ki ilyen levelet amiben link re kattintva elvisz egy szavazós oldalra vagy vélemény író oldalra!
Tomka Pál

aranyijanos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: szomb. júl. 27, 2013 8:10 pm
Kapcsolat:

Re: Menü átalakításával problémák

Hozzászólás Szerző: aranyijanos »

Sziasztok,

Ha úgy lehetne összeválogatni a kosárnál kínált termékeket, ahogy az új terméket is?

A reg. nélküli vásárlást azért kérdeztem, mert többen így hirdetik magukat, mármint webáruházak. Nekem is szimpi, ha beregisztrál, de ha a másik webáruház ráhirdet, hogy nálam nem kell bajlódni a regisztrációval, csak rendelsz és kész.... Nekem személy szerint az tetszik a legjobban, ahol a vásárló választhat, hogy regisztrál-e vagy nem.

Eszter

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Menü átalakításával problémák

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Értem,
Mely adat lenne amit nem kell megadnia ha a regisztráció nélküli vásárlást választja? A jelszó és újra jelszó nem kell, más?

Mezőfi

aranyijanos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: szomb. júl. 27, 2013 8:10 pm
Kapcsolat:

Re: Menü átalakításával problémák

Hozzászólás Szerző: aranyijanos »

Szia István,

közben én közbevágok a beszélgetésbe. Először a múltkori segítség érthető volt számomra, át tudtam tenni a bal oldalról a jobb oldalra a boxot.
Viszont a bal oldalon van a Menü box, aminél a sorok nincsenek elválasztva, nagyon összefolyik.
A fórumon találtam egy hasonló kérdést, azt kipróbáltam de mondhatni kevés sikerrel jártam. mi az iphone skint használjuk. ott is lenne lehetőség úgy kialakítani, hogy a menüpontok előtt legyen egy jel, esetleg egy kép, vagy ------- vonallal elválasztva?

köszi,
jani

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Menü átalakításával problémák

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Szia,
A shop/functions/general.php-ben van a 73.sortól egy menuszint( elnevezésű függvény abban kb a 105. sorában ez a rész:

Kód: Egész kijelölése

if($_SESSION["konfiguracio"]["skin"] != "mezofi_kek"){
	$kep ="";
	$kep1 = "";
	}
Cseréld ki a mezofi_kek szót iphone -ra. A felsorolás jelet a mezofi_kek könyvtárból veszi, vagy átteszed az iphone könyvtárába a képet és átírod az elérési linket, vagy tartod a mezofi_kek könyvtárat is a tárhelyen a kép miatt.
Üdv
Mezőfi

aranyijanos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: szomb. júl. 27, 2013 8:10 pm
Kapcsolat:

Re: Menü átalakításával problémák

Hozzászólás Szerző: aranyijanos »

Értem. Teljesen jogos. :-)

Eszter

aranyijanos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: szomb. júl. 27, 2013 8:10 pm
Kapcsolat:

Re: Menü átalakításával problémák

Hozzászólás Szerző: aranyijanos »

szia István,

nos a menü átalakítás sikeres volt, viszont előjött egy hiba. a shopban nem jelennek meg a képek a termékeknél. én gondolom ez összefüggésben van azzal hogy azt a sort átírtam. ezt hogyan lehet megoldani?

köszi,
jani

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Menü átalakításával problémák

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Nem igazán hiszem, hogy kapcsolatba lenne az átírással, persze nem tudom pontosan mit is csináltál. Igazán nem tudom mi lehet a gond, állítsd vissza az eredeti állapotot, ha úgy újra látszanak a képek akkor tényleg az átírással van a baj.
Mezőfi

aranyijanos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: szomb. júl. 27, 2013 8:10 pm
Kapcsolat:

Re: Menü átalakításával problémák

Hozzászólás Szerző: aranyijanos »

szia,

visszaírtam , de továbbra is semmi. annyit változtattam még, hogy az egyik boxot átraktam jobb oldalra. gondolom ez nem számít.
most írtam az ftp üzemeltetőjének, hogy ehhez lehet-e köze.
még annyi mint érdekesség, hogy próbáltuk ismét feltötlteni a képeket, látszólag sikeres, az admin felületen ott a termékkép, lementujük, de ha kilépünk akkor semmi.

üdv,
j

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Menü átalakításával problémák

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Nem tudom elküldted nekem már valamikor az FTP hozzáférést a shophoz, ha igen akkor meg tudom nézni mi a gond.
Gond lehet ha a kép neve ékezetes karaktert tartalmaz, ha szóközt, vagy ha nagy betűt tartalmaz. Előbbieket a böngészők nem jól kezelik fájl nevekben.
Mezőfi

Post Reply

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég