Új Termék beállítási lehetőség

Általános kérdések a Webshop Hun1 Smarty programról.
Post Reply
hegyipeter
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: pén. aug. 06, 2010 9:00 am
Kapcsolat:

Új Termék beállítási lehetőség

Hozzászólás Szerző: hegyipeter »

Szia!
Szeretnék létrehozni egy új beállítási lehetőséget („Akciós termék ikon”) ami úgy szeretném, hogy működne, mint az „Új termék ikon”, vagyis a termék alatt egy képet megjeleníteni vagy elrejteni.
A Főbeállítások/termék beállításokhoz létrehoztam egy új beállítási lehetőséget („Akciós termék ikon”), az adatbázisban (beallitasok) létrehoztam az új mezőt, az „uj_termek_icon” mező alapján. Az admin felületről működik a változtatás.
Aztán a Katalógus / kategóriák/termékek menüben a Kategóriák és termékek beállításánál sikerült az új oszlopot berakni az "Új termék" után. Az adatbázisban (termek) létrehoztam az új mezőt, az „uj” mező alapján, érték 0 vagy 1.
A skinben elkészítettem a megjelenés helyét, a képet, az Új termék ikon –alapján. A fájlokban megpróbáltam megkeresni minden, az Új termék ikon –ra vonatkozó részt, átmásoltam, kicseréltem benne amit szerintem ki kell az új . És itt jön a probléma:
Az admin felületen a a Kategóriák és termékek –nél a pöttyre hiába kattintok nem történik semmi. Ha az adatbázisban az értéket átírom manuál 1 –re akkor egy böngésző frissítés után zöld a pötty, viszont a shopban a kép nem jelenik meg se akkor, ha 0, se akkor ha 1.
Kérlek segíts légyszives egy kis iránymutatással, hogy hol keressem a hibát.
Köszönöm: Péter

hegyipeter
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: pén. aug. 06, 2010 9:00 am
Kapcsolat:

Re: Új Termék beállítási lehetőség

Hozzászólás Szerző: hegyipeter »

Szia!
A fent leírt problémát részben sikerült megoldanom, amikor az adatbázisban átírom kézzel a terméknél az "akc" mező értékét 0-ról 1-re akkor az "Akciós termék" kép megjelenik, ha 0 akkor eltűnik. (az include/center/termekek.php ben az egyik lekérdezésből maradt ki az "akc" mező).
Azonban továbbra is szeretném segítséged kérni az admin felületen a a Kategóriák és termékek menüben a zöld/piros pöttyre kattintásban, mert azzal nem boldogulok.
Köszönöm a segítséged: Péter

hegyipeter
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: pén. aug. 06, 2010 9:00 am
Kapcsolat:

Re: Új Termék beállítási lehetőség

Hozzászólás Szerző: hegyipeter »

Szia!
Sikerült a piros/zöld pötty problémát megoldani....
Üdv:Péter

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Új Termék beállítási lehetőség

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Szuper.
Mezőfi

gg1002
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: hétf. aug. 30, 2010 6:41 pm
Kapcsolat:

Re: Új Termék beállítási lehetőség

Hozzászólás Szerző: gg1002 »

Lehet, hogy már kérdezték, és elkerülte a figyelmemet, de azt szeretném megtudni, hogyan
lehet egy meglévő kategóriát áthelyezni egy másikba, mint alkategória.

Üdv.
Gábor

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Új Termék beállítási lehetőség

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Szia Gábor!
Erre nincs mód. A kívánt helyen létre kell hozni egy könyvtárat, és abba áthelyezni a termékeket amik átmennének a kategória áthelyezésével.
Mezőfi

Post Reply

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég