Regisztráció

Általános kérdések a Webshop Hun1 Smarty programról.
Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Regisztráció

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Ha alapértelmezett a lakossági szint akkor amíg nem tölti ki a viszonteladó formot, és be nem lép, addig a lakossági árakat látja.
Mezőfi

webszaki
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: csüt. okt. 07, 2010 4:16 pm
Kapcsolat:

Re: Regisztráció

Hozzászólás Szerző: webszaki »

Kap bármilyen értesítést a szintlépésről? Bocsi a sok kérdezősködésért de kis-és nagykert is ki fogunk szolgálni ... még egyszer köszi

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Regisztráció

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Kap bármilyen értesítést a szintlépésről?
A puding próbája az evés. Ki kellene próbálni a regisztrációt és akkor kiderül ki mit kap.
Mezőfi

mtam
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: pén. szept. 17, 2010 4:41 am
Kapcsolat:

Re: Regisztráció

Hozzászólás Szerző: mtam »

Szia István!
Egy kis értelmezésbeli segítséget szeretnék kérni: az admin oldalon a "Ki olvas minket"-ben az "Érkezett" és "Utolsó klikkelése" oszlopban nekem másodpercre pontosan ugyanazok az értékek vannak 99 %-ban. Rendben van ez így? Nem kellene ott legalább néhány perc különbségnek lennie?
Köszönettel:
MT

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Regisztráció

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Szia,
Szerintem az összes látogatód valamilyen robot, ezért látod ugyanazt az időpontot. Azoknál nem lehet session-t tároltatni. Szerintem nyisd meg az oldalad, majd egy másik ablakban nyisd meg az admin felületet. A shopba kezdj el menüpontokra kattintgatni. Ezután nézd meg a felsorolást és fogsz olyat találni ahol nem ugyanaz a két időpont, na az lesz a tied.
Mezőfi

mtam
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: pén. szept. 17, 2010 4:41 am
Kapcsolat:

Re: Regisztráció

Hozzászólás Szerző: mtam »

Szia!
Nem káros folyamat ez a "robot-látogatás"? Kell valamit tenni vele? Egyébként ha párhuzamosan megy az admin és a publikus felület, akkor nagyszerűen látni mindent.
Ü:
MT

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Regisztráció

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Miért lenne káros az ha a pl.: a Google bot sűrűn látogatja az oldalad? Mások meg azért aggódnak, hogy mikor fogja már indexelni az oldalukat a Google. :)
Mezőfi

mtam
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: pén. szept. 17, 2010 4:41 am
Kapcsolat:

Re: Regisztráció

Hozzászólás Szerző: mtam »

Szia!
Köszönöm, nem tudtam, de most már örülök :D .
Köszi, még egyszer!
Ü:MT

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Regisztráció

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Nincs mit.
Mezőfi

aranyijanos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: szomb. júl. 27, 2013 8:10 pm
Kapcsolat:

Re: Regisztráció

Hozzászólás Szerző: aranyijanos »

szia István,

holnaptól lesz éles a bolt, és még találtam két olyan dolgot amire nem találok megoldást.
Az egyik, hogy ha regisztráltam magam, és a saját adatok változtatását nézem találtam egy olyat hogy krampusz kft. Ezt hol tudom törölni?
Továbbá eddig próba képen a nádoros email címemmel voltam regelve, kipróbáltam hogy mit kapok ha az elfeljtettem a jelszavamra kattintok, de nem kaptam oda semmit. a t-online-osra igen. ha valakinek megfogja a levelező rendszer, és nem kap semmit én hogyan tudok segíteni?
Végül a regisztrációnál, ha "Az online áruház használatának feltételeit elolvastam elfogadom. "-ra kattintok a garancia oldalra ugrik, nem pedig az ASZF-re. ezt hol tudom állítani, mert nem találom.

köszi,
jani

Post Reply

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég