Regisztráció

Általános kérdések a Webshop Hun1 Smarty programról.
Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Regisztráció

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Szia,
A saját adatok menüpontban még tovább kell navigálni, ezért nem tudom ott hol találtad a Krampusz Kft.-t. Ha a címjegyzékben akkor egyenlőre nem tudod törölni, csak módosítani arra mire szeretnéd. Mert egy címnek maradnia kell.
Ha nem kapja meg a jelszót, mert a levelező rendszere nincs megfelelően beállítva akkor az admin felületen kiválasztod a vásárlót és a szerkesztés alatt tudsz jelszót adni neki, amit nem küld el a rendszer de te a gépedről el tudod küldeni így nagyobb az esély hogy megkapja, majd belépve meg tudja azt változtatni.
Sajnos előre nem lehetett tudni, hogy melyik menüpontban lesz az ÁSZF ezért nem volt konfigolva. A shop/include/languages/hungarian/szoveg.ini-ben a FELTETELEKET_ELFOGADJA részben van a link.
A tiedben már átírtam.
Mezőfi

aranyijanos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: szomb. júl. 27, 2013 8:10 pm
Kapcsolat:

Re: Regisztráció

Hozzászólás Szerző: aranyijanos »

szia,

köszi, első körben ott volt a krampusz kft de akkor kitöröltem. most egy másik néven is regeltem, de ott már nem látom, úgy tűnik, hogy akkor sikerült eltüntetnem.

köszi még1x

üdv,
j

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Regisztráció

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Nincs mit.
Mezőfi

sjani
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: pén. ápr. 15, 2011 8:10 am
Kapcsolat:

Re: Regisztráció

Hozzászólás Szerző: sjani »

Üdv!
Ha van lakossági és viszonteladói szint is, lehetséges e hogy aki viszonteladónak regisztrál be az alapértelmezett lakossági árakat lássa és csak én tudjam őt átkategórizálni viszonteladónak, ha megfelel a kritériumoknak (valóban cég vagy vállalkozó és nem magánember aki a munkahelyének adja meg az adatait úgyis oda kéri a szállítást) Sajnos vannak ilyen regisztrációim, hogy vicces emberek besorolják magukat viszonteladónak, így ha már belépnek egyből láthatják a kedvezményes árakat, szeretném ezt elkerülni.

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Regisztráció

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Szia,
Jelenleg ilyen nincs.
Amit tudsz tenni, hogy a regisztrációs beállításoknál kézi aktiválást jelölsz be. Ebben az esetben sajnos a lakossági sem tud belépni amíg nem engedélyezted.
Letilthatod a regisztrációs folyamatban a vásárlói szint megjelenítést így nem tudja magát viszonteladóként bejelölni és nem lesznek meg a céges adatai, de ha jelzi neked e-mailben hogy viszonteladó akkor át tudod minősíteni.
Vagy munkadíj ellenében kód szinten beállítjuk, hogy a viszonteladói szinten nem léphet be azonnal.
Üdv
Mezőfi

sjani
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: pén. ápr. 15, 2011 8:10 am
Kapcsolat:

Re: Regisztráció

Hozzászólás Szerző: sjani »

Egyenlőre lesz akkor kézi aktiválás, mert ugye ha letiltom a szintet akkor a hozzá tartó árak sem lesznek láthatóak ezen szintre sorolt emberkéknek.
Most szegénység van, de majd látom hogy alakul, a régi shopnál is kifizettem a bővítést (akciók, jellemzők) és most nem tudom már ennél használni, majd ha több viszonteladó lesz lehet elbírja a büdzsé :)

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Regisztráció

Hozzászólás Szerző: mezofi »

A regisztrációs beállításoknál lehet letiltani azt, hogy mutassa a vásárlói szint választót, akkor nem tudja választani. Ettől még az eddigiek be tudnak lépni.
Mezőfi

Post Reply

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég