Ellenörző kód

Általános kérdések a Webshop Hun1 Smarty programról.
ghost74
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: vas. márc. 14, 2010 9:40 pm
Kapcsolat:

Re: Ellenörző kód

Hozzászólás Szerző: ghost74 »

mezofi írta:Én azt mondom várjuk meg amíg a domain élni fog és a tárhelyedre mutat. Lehet a kimenő e-mailek feladóját még szűri a web-server levelezője. Ilyenkor felülírja, hogy az esetleges spam-eket vissza lehessen követni.
Szervusz István!

A domain már él, de a problémák megvannak. :? Már újrakezdtem az egészet, de semmi változás.

A termékajánlónál ugyanaz a helyzet. Címzett megkapja a levelet de a feladó ez: "Root User" <root@localhost>
A küldő nem kap semmit.
A másik gond és ez jobban bosszant, a freemail-es regisztrációnál van. Ha freemail-es e-mailel regisztrálok, a visszaigazoló levél feladója helyett ez lesz:
"BlackRose.hu" <BlackRose.hu@freemail.hu>, MISSING_MAILBOX_TERMINATOR@.SYNTAX-ERROR., UNEXPECTED_DATA_AFTER_ADDRESS@.SYNTAX-ERROR.
Ilyennel egyébként találkoztam már. Arra gondoltam, hogy a freemail-nél van gond de ez csak egy kósza gondolat. Más (próbált) mail-ekkel, nem volt még ilyen probléma.

Mi lehet a baj?

Köszönettel: ghost74

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Ellenörző kód

Hozzászólás Szerző: mezofi »

A letölthető állományban már javítva az email küldési probléma.
Mezőfi

moxa
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: hétf. szept. 14, 2009 7:27 am
Kapcsolat:

Re: Ellenörző kód

Hozzászólás Szerző: moxa »

Szia István!

Azt hogy lehetne megoldani, hogy a Kapcsolat Vevőszölgálat menüpont alatt, ha üzenetet akarnak küldeni, a progi kérje az ellenőrző kódot, ugyanúgy, mint regisztrációnál?
Próbáltam a regisztracio.tpl captcha kódját beilleszteni a kapcsolat.tpl fileba, de szétcsúszott az egész. A Küldöm gomb elé próbáltam.
Ezt meg kellene oldanom valahogy, mert már jönnek a nigériai levelek....
Segítséged előre is köszönöm!

Gábor
A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 moxa-kor.

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Ellenörző kód

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Nem tudom mióta, de egy ideje már benne van a letölthető shopban ez is.
netprog.eu oldalról töltsd le a shopot, benne van.
Mezőfi István

moxa
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: hétf. szept. 14, 2009 7:27 am
Kapcsolat:

Re: Ellenörző kód

Hozzászólás Szerző: moxa »

Ok-köszönöm, egy régebbi változat van feltelepítve. Frissítem...

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Ellenörző kód

Hozzászólás Szerző: mezofi »

OK.
Mezőfi

jjobbagy@gmail.com
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: kedd ápr. 26, 2011 7:07 pm
Kapcsolat:

Re: Ellenörző kód

Hozzászólás Szerző: jjobbagy@gmail.com »

Szia István!

A téma elején már írtak ugyanilyen jellegű problémáról, mint amivel most én is találkoztam. Végigolvastam ennek a témának a hozzászólásait és kipróbáltam az ott javasoltakat, de eddig eredménytelenül próbálkoztam.

Az ellenőrző kód nem jelenik meg sem regisztráció, sem pedig levélküldés során. Nincs kép, csak piros x a kép helyén.

Eddigi próbáim:

könyvtár attributumát 777-r állítva és 750-re állítva is kipróbáltam. Eredménye semmi.

A kérdéses könyvtárat ismét felmásoltam fizetős a tárhelyre. (http://www.janoweb.hu), de nem javult meg tőle.

Fájlok nem hiányoznak a könyvtárból.

TMP és cache könyvtár is létezik (777)

shop motor v1.072 és teszt jelleggel lefuttattam egy ingyenes tárhelyen is, ott nincs gond vele.

Szolgáltató oldalról mi lehet a gond? (Mivel fájlok ugyanazok, csak szolgáltató más, így én a hiba okát ott keresném)

Van valami speciális beállítandó paraméter?

Üdv:

János

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Ellenörző kód

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Vagy nem php5 fut szerveren, ezt ellenőrizheted a shop admin felület >> segédeszközök >> Szerverinfó

A captcha program bizonyos képkezelő függvényeket igényel, melyek php beépített függvények, ezek egy részét a szerver szolgáltatók telepíteni szokták a kiszolgálójukra. Lehet nincs telepítve valamely függvény.
Pl.: imagecreatetruecolor(), imagecolorallocate(), imagestring(), stb..

Mezőfi

jjobbagy@gmail.com
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: kedd ápr. 26, 2011 7:07 pm
Kapcsolat:

Re: Ellenörző kód

Hozzászólás Szerző: jjobbagy@gmail.com »

Szia!

Megnéztem (volna) a szervierinfót az admin felületen, de helyette egy hibaüzenetet kaptam:

Warning: phpinfo() has been disabled for security reasons in /home/janoweb/public_html/admin/include/szerver_info.php on line 12

A 12 sorban ennyi van: echo phpinfo();

Van ötleted?

Köszi az előző kérdésre is a válaszokat!

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Ellenörző kód

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Megpróbálom lefordítani az üzenetet:
A phpinfo() le van tiltva a szerveren biztonsági okból.

Még bővebben, a tárhely szolgáltatód úgy gondolta, hogy nem köti az orrodra, hogy milyen php beállításokat alkalmaz a tárhelyeden.
Email a szolgáltatónak >> megkérdezni, hogy telepítve van-e a php képkezelő könyvtár, esetleg mondja már meg, hogy milyen php verziót alkalmaz azon tárhelyen amire pénzt adsz neki.
Másik ötlet olyan tárhely szolgáltatót keresni ahol nem korlátoznak a munkádban.
Mezőfi

Post Reply

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég