Gondok

Általános kérdések a Webshop Hun1 Smarty programról.
Post Reply
Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Gondok

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Nincs mit.
Mezőfi

Bogard
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: hétf. márc. 30, 2015 10:01 am
Kapcsolat:

Re: Gondok

Hozzászólás Szerző: Bogard »

Üdv!

A problémám a következő:
Sikeres letöltés után elvégeztem a kicsomagolást. Regisztráltam tárhely szolgáltatóhoz (ultraweb.hu). FTP kapcsolaton keresztül töltöttem fel (total commanderrel) a webshophoz szükséges mappákat , fájlokat. Töltés közben többször feltöltési hibát ír ki (pl: .HTACCESS ; .DS_Store nem tölti fel).
Mi lehet az oka?

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Gondok

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Üdv,
A tárhely olyan beállításokat tartalmaz amivel megpróbálják kizárni hogy komolyabb programokat használjanak ingyenes tárhelyen. Pl.: Nem egedik feltölteni a .htacces fájlokat, hosszabb feltöltés közben megszakítják a folyamatatot, stb.
Fizetős tárhelyet kellene használni, értékesítési célból. Tesztelés céljrára jó a saját gépre telepített kiszolgáló is.

Mezőfi István

Bogard
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: hétf. márc. 30, 2015 10:01 am
Kapcsolat:

Re: Gondok

Hozzászólás Szerző: Bogard »

kérhetem a segítségét ennek beállítására?

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Gondok

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Minek a beállítására?
A tárhely szolgáltató fér csak hozzá a szerverhez, így abban nem tudok segíteni.
A számítógépre való szerver telepítésre pedig exe program van ami a gépre felmásolja a fájlokat.
Ha privátba elküldöd a jelenlegi tárhely FTP és PhpMadmin adatait akkor fel tudom másolni a shop programot és el tudom indítani.
Üdv
Mezőfi

boreger
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: hétf. márc. 03, 2014 1:29 pm
Kapcsolat:

Re: Gondok

Hozzászólás Szerző: boreger »

Szia!

Több mint egy hete nem működik a levelező rendszer. Az admin oldalról se a regisztrációk, se a megrendelések nem jönnek át a postafiókba, valamint én sem tudok az adminból üzenetet küldeni, ezt írja ki:Could not instantiate mail function. Hiba Levelezési hiba miatt a levél nem küldhető el.
Valamint ha a megrendelést szeretném átküldeni, akkor ezt:
Megrendelés Hiba Az üzenet szerverhiba miatt nem küldhető el a következő email címre: info@rockstore.hu
Hiba Az üzenet szerverhiba miatt nem küldhető el a következő email címre: info@boreger.hu


Várom segítséged!
Köszönettel
Bőregér

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Gondok

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Szia,
A hiba jelzés szerint a tárhelyed levelező szervere nem működik megfelelően, nem veszi át a levelet a shop programtól. Az üzenet szerverhiba miatt nem küldhető el
Szerintem kellene írnod a tárhely szolgáltatódnak és megkérdezni tőle miért nem veszi át a levelező szerverük a küldendő leveleket!
Ennél többet segíteni ebben az esetben nem tudok, mert nem a programban van a hiba.
Üdv
Mezőfi István

boreger
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: hétf. márc. 03, 2014 1:29 pm
Kapcsolat:

Re: Gondok

Hozzászólás Szerző: boreger »

Köszönöm, akkor utána járok.

Avatar
paul1940
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: szer. dec. 07, 2011 6:53 am
Kapcsolat:

Re: Gondok

Hozzászólás Szerző: paul1940 »

Kedves Mezőfi Úr!
Most rögtön előrebocsátom, hogy régi verziót használok 1.063S olvasható a kézikönyv láblécében.
A látogatások száma felirat mellett nem jelennek meg a számok.
Mi lehet ennek az oka? Mit tanácsol, mit tegyek?
Tisztelettel:
Paul1940
Legyen szép napotok

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Gondok

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Jó régi a cucc, Szerintem az adminon van lehetőség bekapcsolni a számláló megjelenítését. A kapcsolás után mindenképp egy kijelentkezés, mert csak akkor frissülnek a beállítások a saját böngészőnkben.
Mezőfi

Post Reply

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég