Gondok

Általános kérdések a Webshop Hun1 Smarty programról.
Post Reply
kiskoru
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: pén. dec. 24, 2010 5:00 pm
Kapcsolat:

Re: Gondok

Hozzászólás Szerző: kiskoru »

mezofi írta:Nem semmi.
Más: Reggeltünk egy új domaint, felmásoltunk egy oldalt alá. Firefoxban megnyitottuk és a Norton nem engedte megnyitni az oldalt mert veszélyes tartalmak lehetnek a domain alatt. Miből gondolta, hogy egy kávé márkát reklámozó .hu végződéssel rendelkező vadi új domain veszélyes lehet. :roll:
Mezőfi
Ilyenbe én is belefutottam, pár éve. Pl. lehet attól, hogy az előző felhasználó, ha volt, olyan oldalt használt amibe ilyen szemét bele kerül. Ő lehet, hogy észre sem vette. Max a látogatottsága esett.
Azt nem írtad, hogy milyen regisztráció, ingyenes vagy fizetős? A fizetősnél, mivel más is regisztrálhat .hu domaint előfordulhat amit írtam. Az ingyenesnél szintén ugyan ez, de hozzáteszem a védelme a szolgáltatói felületnek sajnos nem mindig a legjobb.
Ilyen esetben érdemes a googlinak írni, hogy vizsgálja újra a honlapot vagy felmenni a googli webmesteri eszközökre. Itt lehet az oldalt tesztelni mi a hibája. Meg lehet adni hivatkozások szintjén az oldal szerkezetét amit a googli végig néz és teszteli a rossz illetve a jó hivatkozásokat jelzi. Pl. jelzi ha valamely hivatkozás, url, nincs meg, nem működik.
A meta elemzőre keresve a googliban találtam meg a saját problémám okát. Egy regisztráció után több funkcióval tudod ellenőrizni az adott honlap "állapotát". Az oldal nevét nem írom mivel reklám lenne, de SEO-val foglalkozik. :)
Nem vagyok profi programozó, csak lelkes amatőr.

ezredes
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szer. márc. 30, 2011 8:33 pm
Kapcsolat:

Új kategória / alkategória

Hozzászólás Szerző: ezredes »

Hello!

Az admin felületen tudom változtani törölni a kategóriákat, de alapból van alkategória is telepítve. Azokat hogyan tudom változtatni /törölni / ujjat adni, stb.

Majd pedig , ha bejön az adott alkategória, akkor annak a középső termék megjelenítő részét, hol tudom kód szinten módosítani (lenyíló menüt illeszteni, stb.)???

Üdv.ati?

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Gondok

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Hát ez kb olyan kérdés volt, mintha megkérdeznék egy sebészt, hogy mondja már el hogyan tudok elvégezni egy máj átültetést.
:)

Ha tudsz programozni akkor nem kell a kérdés, ha nem tudsz akkor nem ez a legmegfelelőbb fórum ahol megtanítanak.

Mezőfi

Frenky
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: kedd okt. 11, 2011 9:19 am
Kapcsolat:

Re: Gondok

Hozzászólás Szerző: Frenky »

Sziasztok!
Én is feltettem a webshop_ot, minden okés. Regisztráltam magam új vásárlóként és amikor be szeretnék lépni az oldalra ezt a hibát kapom:

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /var/data/home/ftp/westonair.eu/html/bejelentkezes_ellenorzes.php on line 127

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/data/home/ftp/westonair.eu/html/bejelentkezes_ellenorzes.php:127) in /var/data/home/ftp/westonair.eu/html/bejelentkezes_ellenorzes.php on line 128

Amikor a böngészőben 1-et visszalépek, már minden okés és be vagyok jelentkezve. MI LEHET A HIBA?

Üdv.
Frenky

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Gondok

Hozzászólás Szerző: mezofi »

A shop/bejelentkezes_ellenorzes.php 127. sorában ez van:

Kód: Egész kijelölése

mysql_close();
Ez egy szabályos adatbázis kapcsolat bezárás.
Lehet a tárhely beállítások mégsem fogadják el. Javítsd a következőképp:

Kód: Egész kijelölése

mysql_close($myConn);
Ha így is hibát okoz, akkor töröld a mysql_close(); sorokat a fájlból.
Lehet ezek nélkül is zárja a kapcsolatot a szerver.

Kérlek értesíts arról, hogy melyik megoldás vált be.
Mezőfi

Frenky
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: kedd okt. 11, 2011 9:19 am
Kapcsolat:

Re: Gondok

Hozzászólás Szerző: Frenky »

Hi!
A 127. sorban beírtam amit írtál (mysql_close($myConn);) és MŰXIK is 1000 THX :D

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Gondok

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Nincs mit.
Mezőfi

Scanman
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd máj. 24, 2011 9:50 am
Kapcsolat:

Re: Gondok

Hozzászólás Szerző: Scanman »

Frenky írta:Hi!
A 127. sorban beírtam amit írtál (mysql_close($myConn);) és MŰXIK is 1000 THX :D
Ugyanez volt nálam is a probléma (Tárhely.eu-n), és a megoldás is működött, köszönöm.

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Gondok

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Hja, ahány szolgáltató annyiféle beállítás.
Mezőfi

Galo
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: pén. nov. 18, 2011 10:42 am
Kapcsolat:

Re: Gondok

Hozzászólás Szerző: Galo »

Jó estét kívánok!

A webshop nagyon jó és jól is működik, kivéve egy dolgot:

A bejelentkezésnél hibát jelez, de egyet visszalépve bejelentkezve találom magam.

A hibaüzenet a következő:

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2) in /home/galoohu1/public_html/shop/functions/general.php on line 16

Warning: mysql_real_escape_string() [function.mysql-real-escape-string]: A link to the server could not be established in /home/galoohu1/public_html/shop/functions/general.php on line 16

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2) in /home/galoohu1/public_html/shop/connections/bolt.php on line 114

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /home/galoohu1/public_html/shop/connections/bolt.php on line 114

UPDATE myshop_regisztracio SET skin = '' WHERE id = 294
Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2)
Fájl: /home/galoohu1/public_html/shop/bejelentkezes_ellenorzes.php sor: 121

Válaszát előre is köszönöm!
Üdvözlettel: Galo

Post Reply

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 24 vendég