Gondok

Általános kérdések a Webshop Hun1 Smarty programról.
Post Reply
Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Gondok

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Nincs mit.
Mezőfi

nemtudom
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: szer. feb. 20, 2013 5:33 pm
Kapcsolat:

Re: Gondok

Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Üdvözletem!

Az lenne a kérdésem ,hogy mi lehet annak az oka, hogy Google nem találja meg az oldalt keresőben..... Szóval nincs kilistázva, de sehogy nincs találat sajnos.
Esetleg valami keresőbarát megoldást tudna ajánlani?

Üdv

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Gondok

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Üdv,
A Google egy külön cég, saját kereső motorral és kereső algoritmussal ami titkos. Vannak cégek akik sok pénzért megmondják a tutit, ami szerintük biztos megoldás.
Mezőfi

zeross
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: szer. feb. 15, 2012 2:46 pm
Kapcsolat:

Re: Gondok

Hozzászólás Szerző: zeross »

Tisztelt Mezőfi Úr!

Az webshopon, ha a kapcsolat menüpontban valaki üzenetet akar írni egy hibaüzenet fogadja:
SMTP Error: Could not connect to SMTP host. Mailer Error: SMTP Error: Could not connect to SMTP host.SMTP Error: Could not connect to SMTP host. Mailer Error: SMTP Error: Could not connect to SMTP host.

Mi lehet a probléma?

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Gondok

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Üdv
Az admin felületen lehet állítani a levél küldést (Főbeállítások >> Levelezési beállít. >> E-mail SMTP). Itt van rá lehetőség, hogy SMTP-t válasszunk, valószínűleg be lett állítva (1), hogy azzal küldje az emailt, de kapcsolódási adatok nem lettek megadva vagy a tárhelyen nincs rá lehetőség. Javaslom, hogy ott 0 legyen az érték. A küldéshez használt beállításnál pedig phpmailer legyen az érték.
Mezőfi

zeross
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: szer. feb. 15, 2012 2:46 pm
Kapcsolat:

Re: Gondok

Hozzászólás Szerző: zeross »

köszönöm szépen működik!

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Gondok

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Nincs mit.
Mezőfi

Andrea
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: szer. dec. 26, 2012 12:32 am
Kapcsolat:

Látogató szöveg feltöltése

Hozzászólás Szerző: Andrea »

Kedves István!
Ismét a segítségét kérném, a pelenkaguru.hu oldalra telepített shopban a látogató képet és szöveget feltölthet opciót nem tudom elindítani. A képet feltölti, de a szöveget nem tudom leokézni, nincs küldés vagy enter gomb. Mi lehet a probléma? Lehet ezt az opciót úgy használni, ahogy tervezem, hogy a látogatók saját termékeiket vagy képeiket feltölthetik?
Köszönettel
Andrea

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Gondok

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Szia,
Mi a termék kódja? Csak hogy ne keljen az oldaladon az összes terméket megnéznem a teszteléshez.
A mezőbe írt szöveget nem kell leokézni, ha van tartalom akkor azt hozzá teszi a kosár tartalomhoz. A képet viszont fel kell tölteni és csak utána tudja hozzá tenni a kosárhoz, bár úgy oldottam meg, hogy ha megtallózza akkor is feltölti, de jobb ha látja mit is töltött fel.
Mezőfi

Andrea
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: szer. dec. 26, 2012 12:32 am
Kapcsolat:

Re: Gondok

Hozzászólás Szerző: Andrea »

A http://www.pelenkaguru.hu/index.php?lap ... erm_id=524 oldalról lenne szó, itt engedélyeztem ezt az opciót, de továbbra is problémás a feltöltés, hiszen a fényképezőm speciel jpeg képeket készít, és azt nem engedi feltölteni a hibaüzi szerint. Vagyis feltöltés előtt át kellene formázni minden képemet :( Ezzel lehet kezdeni vmit, vagy rögzítettek a formátumok? De találtam olyan képet, amit feltöltött, a szöveg viszont továbbra sem tiszta számomra, hogy amit beírok az automatikusan meg is jelenik ott, esetleg szerkeszthető formátumban vagy véglegesként? Ha új ablakban újranyitom az oldalt, akkor ott se a kép, se a szöveg nem látszik, tehát még nem jutottam előrébb. Köszönöm, ha tudsz segíteni.
Üdv
Andrea

Post Reply

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég