24passz

Általános kérdések a Webshop Hun1 Smarty programról.
Post Reply
Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Kapcsolat hiba

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Szia! Átnéztem a frissítéseket, és felraktam a szükségeseket. Többek között ezt is:
A shop/include/languages/hungarian/email.php-be rakjuk be ezeket a sorokat:


define("KAPCS_FELV","Kapcsolat felvétel");
define("ON_KULDTE","<b>Ön a következo üzenetet küldte:</b><br/><br/>");
define("KOSZONJUK_UZENETET","Az üzenet elküldésre került");
define("URES_MEZO","Minden csillaggal jelölt mezot ki kell tölteni.<br/>Kérem engedélyezze a javascriptet a böngészojében.");
define("SZERVER_HIBA","<p>Az üzenet szerverhiba miatt nem küldhet&#337; el.<br/>Próbálkozzon késöbb.</p><br/>Megértését köszönjük.");



A shop/include/center/informacio/kapcsolat.php- ben is van egy plussz sor most.


<?php
$TPL->assign('form',"");
if(isset($_POST["uzenet_kuld_btn"])){
if(trim($_POST["nev"]) !=="" && trim($_POST["email"]) !=="" && trim($_POST["uzenet"]) !=="" ){
require_once("include/email/email_kuld.php");
require_once("include/languages/". $_SESSION["konfiguracio"]["nyelv"] ."/email.php"); // Ez a plussz sor!!!
//Saját részre
email_html(KAPCS_FELV, "Email küldte: ".trim($_POST["nev"])."<br/>Küldo neve: ".trim($_POST["nev"])."<br/><br/>". trim($_POST["uzenet"]), $_SESSION["konfiguracio"]["bolt_email"], trim($_POST["nev"])."<".trim($_POST["email"]).">");
//Küldo részére
$eredmeny = email_html(KAPCS_FELV, ON_KULDTE.trim($_POST["uzenet"]), trim($_POST["email"]), $_SESSION["konfiguracio"]["bolt_email"]);
if($eredmeny == "ok"){
$TPL->assign('uzenet_eredmeny',"<div align='left' class='tajekoztato_szoveg' >".KOSZONJUK_UZENETET."</div>");
$TPL->assign('form',"tilt"); //Letiltjuk a form megjelenítését
}else{
$TPL->assign('uzenet_eredmeny',SZERVER_HIBA);
$TPL->assign('form',"tilt"); //Letiltjuk a form megjelenítését
}
}else{
$TPL->assign('uzenet_eredmeny',URES_MEZO);
}
}
?>
Eddig az volt a gondom, hogy miután a felhasználó elküldte a kapcsolat üzenetet, nem írta ki rendszer a rendes kapcsolat üzenetet elfogadását, hanem csak ennyit: KAPCSOLAT_UZENET. Az üzenetet természetesen megkaptam, de mégiscsak zavaró volt. Miután felraktam a frissítést a felhasználó által küldött üzenetet ugyancsak megkapom, de most már szerver hibát jelez az oldal a felhasználó felé. Ez mitől lehet? Remélem tudsz segíteni. Köszönöm előre is! Robi

Post Reply

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég