Problémák

Általános kérdések a Webshop Hun1 Smarty programról.
djpisti
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: vas. aug. 10, 2014 11:40 am
Kapcsolat:

Problémák

Hozzászólás Szerző: djpisti »

Tiszteletem olyan problémákba ütköztem , hogy amikor a weboldalra regisztrálni akarnak ezt az üzenetet kapják, de engedi a regisztrációt.
Warning: require_once(D:Inetpubwebs5070_webwww/phpmailer5/class.phpmailer.php): failed to open stream: No such file or directory in D:\Inetpub\webs\5070_web\www\include\email\email_kuld.php on line 92

Fatal error: require_once(): Failed opening required 'D:Inetpubwebs5070_webwww/phpmailer5/class.phpmailer.php' (include_path='.') in D:\Inetpub\webs\5070_web\www\include\email\email_kuld.php on line 92
Ha pedig megrendelés érkezik akkor én ezt kapom:
ok|<div align='left' class='messageBlock1row'>Friss regisztrációk</div><div align='left' class='messageBlockOrder'><b>Új regisztráció:</b><br />Vásárló neve: Illés istván<br /><div align='right' class='messageBlock3row'><a href='vasarloi_szint.php?left=vasarlok&center=vasarlok_reg_formja&vasarlo_id=6' title='Ugrás a partnerhez'>Ugrás a partnerhez</a></div></div><!-- div.messageBlock2row end --><div align='left' class='messageBlockOrder'><b>Új regisztráció:</b><br />Vásárló neve: Katona János<br /><div align='right' class='messageBlock3row'><a href='vasarloi_szint.php?left=vasarlok&center=vasarlok_reg_formja&vasarlo_id=5' title='Ugrás a partnerhez'>Ugrás a partnerhez</a></div></div><!-- div.messageBlock2row end --><div align='left' class='messageBlockOrder'><b>Új regisztráció:</b><br />Vásárló neve: Illés istván<br /><div align='right' class='messageBlock3row'><a href='vasarloi_szint.php?left=vasarlok&center=vasarlok_reg_formja&vasarlo_id=4' title='Ugrás a partnerhez'>Ugrás a partnerhez</a></div></div><!-- div.messageBlock2row end --><div align='right' class='messageBlock3row'><a href='vasarloi_szint.php?left=vasarlok&center=vasarlok' title='Minden partner'>Minden partner</a></div>
Válaszát előre is köszönöm

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Problémák

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Szia,
Tippelek. Szerintem a shop nem a jelenlegi tárhelyen volt, a mostani helyre lett másolva az adatbázissal együtt.
Az admin felületen van egy főbeállítások menüpont, ott pedig a shop url. Itt kellene egy módosítást színlelni, tehát megnyitni szerkesztésre majd menteni, akkor is ha ugyanaz lesz mint volt. Ekkor lementi a szerveren elhelyezkedését, az elérési utat.
A régi elhelyezkedési út van most és ez miatt nem találja a PhpMailer fájljait.
Üdv
Mezőfi István

djpisti
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: vas. aug. 10, 2014 11:40 am
Kapcsolat:

Re: Problémák

Hozzászólás Szerző: djpisti »

Üdv ezt kapom
UPDATE myshop_beallitasok SET ertek = 'D:\Inetpub\webs\5070_web\www\' WHERE beal_nev = 'document_root'
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'document_root'' at line 1
Fájl: D:\Inetpub\webs\5070_web\www\admin\include\db_valtoztatas.php sor: 149
Erre a szerverre készítettem el a weboldalt.

djpisti
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: vas. aug. 10, 2014 11:40 am
Kapcsolat:

Re: Problémák

Hozzászólás Szerző: djpisti »

Vagy ha olyan megoldás lenne, hogy a vásárlóknak ne menjen e-mail se az adminnak még az is jó lenne. Ha ez megoldható. Mert e-mail küldési hibája van. Sajnos a webhosting szolgáltatóm elég ****

djpisti
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: vas. aug. 10, 2014 11:40 am
Kapcsolat:

Re: Problémák

Hozzászólás Szerző: djpisti »

Sikerült megoldani. A webszolgáltatónál volt a hiba megoldották :)
Köszönöm :)

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Problémák

Hozzászólás Szerző: mezofi »

:) Hát igen van ilyen.
Üdv
Mezőfi

nandor.janosi
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: pén. jún. 19, 2015 5:21 pm
Kapcsolat:

Re: Problémák

Hozzászólás Szerző: nandor.janosi »

üdv!
Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/u387755854/public_html/connections/bolt.php on line 45

ilyen hibakódba ütköztem valaki tud valami megoldást?
nemvagyok egy zseni de hátha sikerül eltüntetni.
Előre is köszönöm

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Problémák

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Szia,
A szerveren a Php egy nagyon új verziója fut valószínűleg 5.4 feletti. Ebben már a Php fejlesztők olyan módosításokat csináltak ami visszafelé nem kompatibilis Pl. a mysql_* függvényeket nem támogatják, és van még számos más fejlesztés.
Fentiek miatt a shop ezen a tárhelyen hibát fog produkálni.
Megoldás:
A tárhely szolgáltató felületén egy kisebb Php verzióra beállítani a Php-t, vagy még egy hetet várni és akkor letölthetővé tesszük a legújabb shop motorunkat ami már alkalmas ezeken a tárhelyeken is a használatra. Számos új fejlesztéssel kiegészítve, új megjelenés sablonnal.
Akik regisztráltak a Webshop Hun oldalon, mert csak így lehet letölteni a shop motort kapni fognak egy emailt az új motor megjelenéséről.
Üdv
Mezőfi István

Gazda86
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: vas. jún. 21, 2015 8:09 pm
Kapcsolat:

Re: Problémák

Hozzászólás Szerző: Gazda86 »

Üdvözlöm!

A webshop telepítése kész, az oldal betöltésénél a tetején a következő üzenet jelenik meg:
Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/u365814396/public_html/connections/bolt.php on line 45

Néztem, de nem jöttem rá mit kellene változtanom a bolt php-n.
Ebben kérném segítségét!

Gazda86
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: vas. jún. 21, 2015 8:09 pm
Kapcsolat:

Re: Problémák

Hozzászólás Szerző: Gazda86 »

Köszönöm, megoldva :)

Post Reply

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég