Termékfelvitel hiba

Általános kérdések a Webshop Hun1 Smarty programról.
Post Reply
georged
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: szer. jan. 11, 2012 9:54 pm
Kapcsolat:

Termékfelvitel hiba

Hozzászólás Szerző: georged »

Kedves István!

Nekem a legújabb shop van feltelepítve(I-phone skin).
Bővítettem a myshop_termek táblát egy újabb (ertekesitok)mezővel(a gyártók mintájára) és tökéletesen működött.
Csak az alábbi problémába ütköztem.
Újból feltettem a tárhelyre az eredeti shopot, az adatbázisból pedig kiszedtem az ertekesitok mezőt a myshop_termek táblából, hogy az eredeti felállás legyen, de így is az alábbi hibát írja ki:

Mikor az adminon terméket viszek fel, az elölnézet megjelenik, de mikor rögzíteném, az alábbi üzenetet kapom:
Szerverhiba
A webhely problémába ütközött a(z) http://evon.hu/shop/admin/termek.php?le ... kat_id=155 http://evon.hu/shop/admin/termek.php?le ... kat_id=155 lekérése során. Lehetséges, hogy karbantartás miatt nem működik, vagy helytelenül van konfigurálva.
Érdekes, ugyanezen a tárhelyen és adatbázisban van egy oldalam, ahol megnéztem, hogy tudok-e az adatbázisba felvenni adatokat, és ott működik. Tehát biztosan nem a szolgáltatónál van a hiba. De egyszerűen nem tudok rájönni, hogy miért nem viszi fel az új terméket, mikor néhány nappal ezelőtt, még tudtam ... Érdekes, hogy kategóriát azt vesz fel és minden más működik!

Van ötleted rá?
Üdv
Gyuri

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Termékfelvitel hiba

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Szia,
A hibát én okoztam, a fájl mentésekor nem elég erősen nyomtam le a ctrl billentyűt, ezáltal a CTRL+S kombiációból csak az s betűt érzékelte és belerakott a forrásba egy s betűt.
A shop/admin/include/felvitel.php 54. sorában most ez van:

Kód: Egész kijelölése

$insert_ertek= array($teljes_image_address,$_POST["kod"],$_POST["status"],$afa_id_tomb["afa_id"],"now()",$_POST["keszlet"],$_POST["gyarto"],$_POST["allapot"],$_POST["egyseg"],$_POST["besz_ar"]s);
Helyesen ennek kellene lennie:

Kód: Egész kijelölése

$insert_ertek= array($teljes_image_address,$_POST["kod"],$_POST["status"],$afa_id_tomb["afa_id"],"now()",$_POST["keszlet"],$_POST["gyarto"],$_POST["allapot"],$_POST["egyseg"],$_POST["besz_ar"]);
Köszi az észrevételt. Mindjárt javítom a letölthető állományt is.
Mezőfi

georged
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: szer. jan. 11, 2012 9:54 pm
Kapcsolat:

Re: Termékfelvitel hiba

Hozzászólás Szerző: georged »

Köszi, most már működik

Gyuri

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Termékfelvitel hiba

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Nincs mit.
Mezőfi

Post Reply

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég