Vásárlás folyamata

Általános kérdések a Webshop Hun1 Smarty programról.
Post Reply
konzolbest
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: hétf. feb. 13, 2012 6:00 pm
Kapcsolat:

Vásárlás folyamata

Hozzászólás Szerző: konzolbest »

Kedves István és más Olvasó!

A prorgam minden része működik. Az Ön tanácsainak köszönhetően a korábbi kisebb problémák is megoldódtak, azonban egy előzőleg nem tapasztalt jelenséggel találkoztam a megrendelés tesztelése során. Sablonként a mezofi_ke-et használom, amivel tökéletesen elégedett vagyok. A megrendelés lépéseiből kettőt tökéletesen végrehajt a rendszer. A 1.) szállítási info és a 2.) Fizetési feltételek után a 3.) megerősítés során a "Rendelés befejezése" gomb megnyomását követően a képernyő felületének egy része megváltozik: a középső felületen és a kategóriáknál a karakterek mérete megnő, ami nem lenne gond, ugyanakkor azzal egyetemben Windows Internet Explorer hibaüzenet is megjelenik és rövid időre lefagyni látszik a rendszer. A hibaüzenet a következő: "Leálítja a perencsfájl futtatását? A lapon található parancsfájl lelassítja az Internet Explorert. Ha tovább fut, előfordulhat, hogy a számítógép nem fog válaszolni." A szöveg alatt igen-nem opciók vannak. Nem esetében nem történik semmi, igen esetében rövid időre lebénul a rendszer. A rendelés egyébként megérkezik a megadott e-mail címre, de a vásárlási folyamat a vásárló szemszögéből nézve folbeszakad. Ugyanakkor a visszaigazoló e-mail megérkerik a vásárló e-mail címére, tehát a folyamat teljesen komplett. A probléma valójában nem súlyos, de kissé elbizonytalaníthatja a vásárlól. Előre is köszönöm a segítséget.

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Vásárlás folyamata

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Üdv,
Nem tudom mikor lett letöltve a program, ha még február 10 előtt akkor a következő url alatt megtalálható a javítás menete:
http://www.netprog.eu/hun1+smarty/viewt ... uery#p1068
Mezőfi

mtam
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: pén. szept. 17, 2010 4:41 am
Kapcsolat:

Re: Vásárlás folyamata

Hozzászólás Szerző: mtam »

Szia István!

Két dologban szeretnék segítséget kérni:
Az egyik: amikor rákattint a látogató a képnél levő "Bővebben"-re, rendben előjön a kép és a teljes leírás. Arra van lehetőség, hogy ebben a bővebb, teljes leírásban az ablakon belül legyen egy "Vissza a termékekhez " link, ami egy lépéssel visszavezetné a látogatót arra az oldalra ahonnan ide navigált? Jelenleg erre csak a böngésző vissza nyilai használhatóak, csak erre nem mindenki jött rá, akinek mutattam a shopot.

A másik: az átalunk üzemeltetni kívánt shopban elég sok a különböző felsőruházati termék. Egy fajta póló különböző színben és méretben kapható. Jelenleg (jobb híján) színenként és méretenként vittem fel egy bizonyos fajta ruhaneműt és ez túl sok terméket jelent (pl: http://elitpro.hu/elitpro1071/index.php?param=1&lap=146). Van arra lehetőség, hogy a rendelés leadásakor legalább a méretet valamilyen legördülő menüből választhassa a vásárló? (Persze legjobb az lenne, ha a méretet és a színt is választhatná ;) )

Köszönettel:
MT

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Vásárlás folyamata

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Szia,
A kérdéseidre csak a bővebb shop alkalmas. Abban meg van oldva a vissza nyíl és a termék jellemzők felvitele is. Korlátlan számú jellemző állítható be egy termékhez, mint pl.: szín, méret, alak, stb.
Mezőfi

mtam
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: pén. szept. 17, 2010 4:41 am
Kapcsolat:

Re: Vásárlás folyamata

Hozzászólás Szerző: mtam »

Szia!
Köszönöm az infót, ha odaérünk anyagilag jelentkezem.
Köszönettel:
MT

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Vásárlás folyamata

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Nincs mit.
Mezőfi

Post Reply

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég