11passz

Általános kérdések a Webshop Hun1 Smarty programról.
Post Reply
Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Nyelvváltás probléma

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Ha már megvan ez a topic, akkor ide írom a következő hibát:
Új regisztráció felvételénél más nyelven nem fordítja le az igen/nem szavakat.
Minden mást kiír, tehát nem a fordításnál rontottam el. Nézegettem, hogy mi alapján írja ki az eredményt, de a neq NULL meg ilyen parancsok igencsak zavaróak.. :oops: Annyira rájöttem, hogy a feltétel hibás, csak épp a feltételt magát nem értem :)
És bocsi,hogy traktállak a hibákkal, amiket nem tudok megoldani. Majd egyszer eljön a szép nap, amikor én is beírok egy hibajavítást 8-)
Köszi!
Üdv
Csepi

U.I: Miért nem lehet felkiáltójelet használni a szövegekben? Fordítási hibát okoz, nem értelmezi onnantól a változókat.

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Nyelvváltás probléma

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Az angol fordításban így kell beírni, különben a Smarty fordító 1-nek értelmezi a Yes-t.

Kód: Egész kijelölése

IGEN = "Yes"
NEM = "No"

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Nyelvváltás probléma

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Szeretnem megcsinalni a honlapomnak az angol valtozatat, de neha nehezsegekbe utkozom.
1. Ha a language/english vagy akar a magyar mappaba irom a szoveget, nem tudok ott linkeket csianlni. Egyelore ugy oldottam meg hogy a tpl-ekbe csinalom meg a linkes reszeket, de akkor magyar marad az a resz. (Pl http://www.lumino.hu/index.php?param=1&center=kapcsolat) MI a megoldas?
2. Keszitettem egy bemutatkozo oldalt, es ha abbol kattintok a angolra akkor hibauzenet jon, de ha mar angolban vagyok es onnan akarom elerni a bemutatkozo oldalt akkor bejon, es ugyanez forditva is ha angolbol magyarba probalom. Es persze itt is vannak linkek amit jo lenne angolul betenni.
Koszi elore is a segitseged!!

Kinga

Post Reply

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég