Hová telepítsem

Tanácsok és kérdések a Webshop Hun1 Smarty telepítéséhez és konfigurációjához.
Post Reply
Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Hova telepítsem? - szerver'kérdés'

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Kíváncsi vagyok, milyen szervereket tudtok ajánlani, ahova telepíteni a webshopot, és tapasztaltátok, hogy kívülről is el lehet érni. Ez alatt azt értem, hogy az ehhez tartozó raktárprogram el tudja érni a szervert, mert azt nem tiltják le biztonsági okok miatt. Mint ahogy a legtöbb helyen...
Akik tehát ilyenre is terveznek, figyeljenek előre, nehogy végre kész legyen a webshop, hogy aztán kiderüljön, hogy költöztetni kell... :shock:
A téma nem évül el! nyugodtan írjál ide egy év múlva is, mert a szerverek egyfolytában változnak!
Üdv
Csepi

U.I:Remélem nem baj a téma indítása.

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Hova telepítsem? - szerver'kérdés'

Hozzászólás Szerző: mezofi »

A web-server.hu engedi a külső hozzáférést.

Azért, hogy elérhető legyen a raktárkezelő program használata más felhasználóknak tervezem egy olyan rész kialakítását ahol XML fájl generálásával tud majd a raktárkezelő hozzáférni a shop adatokhoz. A shopba pedig fel kell majd tölteni a raktárkezelő által generált XML fájlt amiből az frissíti magát. Ez persze sokkal macerásabb lesz, mint az egy gombnyomás. De mégis megoldható lesz a kommunikáció.

Jelenleg a raktárkezelő a régi shop (1.063) adatbázisához van alakítva. Valszeg december végére meg tudom csinálni az 1.061s-re is.

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Hova telepítsem? - szerver'kérdés'

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Bocs, de máshogy nem tudom jellemezni: :D SZUPER VAGY ;) ! És számomra az a leghihetetlenebb, hogy mindezt ingyen csinálod! :roll:
Ha sikerül a 'főnököt' rábeszélnem, én biztos megvetetem a webshopot! Sok ilyen ember kéne még... 8-)
Hajrá, csak így tovább!

Avatar
mezofi
Site Admin
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: csüt. okt. 16, 2008 7:30 am
Kapcsolat:

Re: Hova telepítsem? - szerver'kérdés'

Hozzászólás Szerző: mezofi »

Kösz, igyekszem.

Post Reply

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég